Copyright by Michał Dudziński | Fotografia i Film 2004-2017
O nas
„Dzisiejsze
piękne momenty
są jutrzejszymi
pięknymi
wspomnieniami...”

KIM JESTEŚMY?

Asia i Michał , małżeństwo - pozytywnie zakręceni fotografowie.

Michał niepoprawny optymista, Asia realistka, zakochana we wszystkim co małe i piękne.

Dwa odmienne charaktery, połączone pasją i wzajemną miłością sprawiają, że każdy reportaż i sesja są inne. Ciągle jesteśmy spragnieni nowych wyzwań, dążąc ciągle do doskonałości, szukamy nowych inspiracji.

PRYWATNIE?

ASIA - żona, miłośniczka kwiatów, słońca i lata, uwielbia czytać, kocha piękne widoki.

MICHAŁ - mąż - fotograf od urodzenia (dosłownie), fan muzyki z lat 80 i 90, kocha fotograficzne zabawki…

Chcecie poznać nas bliżej? spotkajmy się :)

JAK PRACUJEMY?

Zawsze w  duecie, każdy reportaż i sesja to burza mózgów. Do naszego nowego zlecenia podchodzimy indywidualnie, jesteśmy obserwatorami, z aparatem przy oku, rejestrujemy chwile, nie ingerujemy w ich przebieg. Staramy jak najmniej zwracać na siebie uwagę, chcemy pokazać na naszych zdjęciach Waszą historię, naturalnie w zastanym klimacie. Nasz reportaż to damsko - męski punkt widzenia na tą samą sytuację.

DLACZEGO MY?

Każdy ślub to zupełnie inna historia, do której podchodzimy nieszablonowo. Otrzymujecie tylko i wyłącznie najlepsze ujęcia, poddane starannej obróbce. Jesteśmy otwarci na wasze propozycje, jeśli macie niesamowicie odjechane pomysły na Waszą sesję plenerową, to my sprawimy, że będzie to świetna zabawa dla Was i przede wszystkim piękna pamiątka. Nasze produkty są wysokiej jakości i projektowane przez nas od A-Z.
Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, podążamy za najnowszymi trendami w fotografii i filmie i ich obróbce, ciągle się szkolimy. Zadowolenie naszych klientów cenimy ponad wszystko, a to sprawia, że z wieloma pozostajemy w przyjacielskich relacjach.

Portfolio Kontakt