Copyright by Michał Dudziński | Fotografia i Film 2004-2017
O nas
„Dzisiejsze
piękne momenty
są jutrzejszymi
pięknymi
wspomnieniami...”

KIM JESTEŚMY?

Asia i Michał, małżeństwo - pozytywnie zakręceni fotografowie.
Michał niepoprawny optymista, Asia realistka, zakochana we wszystkim co małe i piękne.


PRYWATNIE?

ASIA - żona, miłośniczka kwiatów, słońca i lata, uwielbia czytać, kocha piękne widoki.

MICHAŁ - mąż - fotograf od urodzenia (dosłownie), fan muzyki z lat 80 i 90, kocha fotograficzne zabawki…

Chcecie poznać nas bliżej? spotkajmy się :)

JAK PRACUJEMY?

Zawsze w  duecie, każdy reportaż i sesja to burza mózgów. Do naszego nowego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy obserwatorami, z aparatem przy oku, rejestrujemy chwile, nie ingerujemy w ich przebieg. Chcemy pokazać na naszych zdjęciach Waszą historię, naturalnie w zastanym klimacie. Nasz reportaż to damsko - męski punkt widzenia na tą samą sytuację.

DLACZEGO MY?

Każdy ślub to zupełnie inna historia, do której podchodzimy nieszablonowo. Otrzymujecie tylko i wyłącznie najlepsze ujęcia, poddane starannej obróbce. Jesteśmy otwarci na wasze propozycje, jeśli macie niesamowicie odjechane pomysły na Waszą sesję plenerową, sprawimy, że będzie to świetna zabawa dla Was i przede wszystkim piękna pamiątka.
Nasze produkty są wysokiej jakości i projektowane przez nas od A-Z. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie, podążamy za najnowszymi trendami w fotografii i filmie i ich obróbce, ciągle się szkolimy. Zadowolenie naszych klientów cenimy ponad wszystko, a to sprawia, że z wieloma pozostajemy w przyjacielskich relacjach.

Portfolio Kontakt